Načítám Akce
Únor 2019

THE LED FARMERS

9.2. od 20:00

Irská indiefolková kapela The Led Farmers má za sebou řadu úspěchů. Koncertuje po celé Evropě, pravidelně také v USA, v rodném Irsku se stává jednou z nejoblíbenějších. Jen za loňský rok odehrála více než 80 koncertů. Může se pochlubit dvojnásobným vítězstvím v soutěži All Ireland Music. Svým nezvyklým pojetím irské folkové klasiky zaujala širokou škálu posluchačů.

Zobrazit více »

DILILI V PAŘÍŽI – animovaná rodinná projekce

10.2. od 15:00

Dilili je děvčátko, které se ocitne v Paříži na přelomu 19. a 20. století. Spolu se svým novým kamarádem Orelem se rozhodnou přijít na kloub záhadnému zmizení několika dívek. Skrze dobrodružné vyšetřování se i malí diváci seznámí s Krásnými časy francouzských dějin, s dobou z plakátů Alfonse Muchy.

Francie / 2018
Délka : 95 min
Žánr: Animovaný / Rodinný / Mysteriózní
Režie: Michel Ocelot
Hrají: Prunelle Charles-Ambron, Enzo Ratsito, Natalie Dessay, Elisabeth Duda

Zobrazit více »

BALÓN – filmová projekce (na ČSFD 82%)

14.2. od 19:30

Na tuto projekci není plně obsazeno.....

Ostře střežená hranice mezi Západním a Východním Německem se v 70. letech zdála být neproniknutelnou. Přesto ve východní části jednotlivci i celé rodiny hledali jakoukoliv skulinu vedoucí do svobodného světa. Neváhali riskovat a využívali každou příležitost, která nabízela aspoň naději. Třeba nepozorovaně přeletět hranici v balónu.
Německo, 2018
Délka: 120 min
Žánr: drama
Verze : český dabing
Režie: Michael Herbig
Hrají: Friedrich Mücke, Karoline Schuch, David Kross, Alicia von Rittberg, Thomas Kretschmann

Zobrazit více »

DRUMMING SYNDROME – Miloš Meier

16.2. od 20:00

Přijďte se podívat na speciální vystoupení jednoho z nejuznávanějších a nejvytíženějších bubeníků v České republice, Miloše Meiera.
BUBENÍK KAPEL DYMYTRY, MICHAL PAVLÍČEK TRIO, SUPERGROUP
ÚČASTNÍK BUBENICKÝCH FESTIVALŮ V JIŽNÍ KOREI, RUSKU, NIZOZEMSKU, ŠPANĚLSKU, NĚMECKU, ITÁLII, POLSKU...
VÁM PŘEDSTAVUJE SVOJI BUBENICKOU SHOW: DRUMMING SYNDROME

Zobrazit více »

POHÁDKY NARUBY – animovaná rodinná projekce (na ČSFD 76%)

17.2. od 15:00

Možná že se Sněhurkou a Karkulkou to bylo celé nějak jinak. Možná že vlk nebyl jenom jeden. A možná že se všichni tak trochu znali. V případě Pohádek naruby je to rozhodně pravda. Za oběma hrdinkami se v tomto případě vypravíme do velkého města. Vzhledem k tomu, že předlohou snímků bylo dílo britského spisovatele dětských knih Roalda Dahla, můžeme si však být jisti, že nepůjde o pohádky zbavené ponaučení, svérázného humoru ani jisté dávky strašlivosti, kterou oplývají i původní příběhy.
Velká Británie, 2016,
Délka: 60 min
Žánr: Animovaný / Rodinný / Fantasy
VHODNÉ PRO DĚTI OD 6 LET
Hrají: Dominic West, Rose Leslie, Gemma Chan, David Walliams, Isaac Hempstead-Wright, Rob Brydon, Bertie Carvel, Dennis Storhøi, Bel Powley, Tamsin Greig

Zobrazit více »

3 DNY V QUIBERONU

21.2. od 19:30

„Drama o posledním interview Romy Schneider“

Německo / Rakousko / Francie / 2018
Žánr : drama
Délka : 115 min
Režie: Emily Atef
Hrají: Marie Bäumer, Birgit Minichmayr, Charly Hübner, Robert Gwisdek, Denis Lavant, Christopher Buchholz, Vicky Krieps, Vincent Furic

Zobrazit více »

EXPEDIČNÍ KAMERA 2019 – filmový festival

23.2. od 18:00

Vstupenek a míst je stále dostatek. Prodej vstupenek od 17 hod na pokladně klubu Labe

Expediční kamera 2019
Mezinárodní filmový festival Expediční kamera je největší cestovatelská a outdoorová akce v ČR. Tento unikátní projekt přináší do kin nejlepší filmy sezóny z celého světa i novinky z domácí produkce. Na letošním programu je 6 pečlivě vybraných filmů, které uspěly na zahraničních festivalech i domácí novinky.

Zobrazit více »

SPOLU TO DÁME – filmová projekce (na ČSFD 75%)

28.2. od 19:30

Představitel učitele z extrémně populární série „Fakjů pane učiteli“ se vrací do kin v další skvělé roli ve filmu plném smíchu i dojetí. A říká jasně „Spolu to dáme“. Jako nezodpovědný floutek Lenny dostane na starosti patnáctiletého kluka Davida s vážně nemocným srdcem. Davidova prognóza říká, že svých šestnáctých narozenin už se nejspíš nedožije. Lenny pojme péči zcela po svém, bez pravidel. Jestli má David umřít mladý, nemá smysl dělat domácí úkoly. Zato striptýz aspoň jednou v životě vidět musí!
Německo / 2017
Délka: 104 min
Žánr: komedie, drama
Režie: Marc Rothemund
Hrají: Elyas M'Barek, Philip Schwarz, Nadine Wrietz, Uwe Preuss, Lisa Bitter, Jürgen Tonkel, Sebastian Gerold, Tesha Moon Krieg, Jo Kern, Lena Meckel, Karin Thaler, Joshua van Dalsum, Gerhard Wittmann, Sophia Schober

Zobrazit více »
Březen 2019

VLTAVA – Marx, Engels, Beatles po 20 letech

1.3. od 20:00

Vltava je považována za jednu z nejoriginálnějších kapel na české hudební scéně.

Toto přízvisko si vysloužila nejen neobvyklou poetikou mnohoznačných textů, ale také svým zcela nezaměnitelným hudebním stylem, který dokonale souzní s charismatickým hlasem zpěváka, kytaristy, básníka a herce Roberta Nebřenského. Produkci Vltavy nejstručněji vystihuje slogan „Česká poezie - světová hudba“. Koncerty skupiny jsou proslulé uvolněnou atmosférou, prostorem pro improvizaci a skvělými instrumentálními výkony. Aktuálně nabídne Vltava program u příležitosti vydání reedice přelomové desky „Marx, Engels, Beatles“, která byla dlouho nedostupná. V playlistu se aktuálně objevují všechny skladby z tohoto kultovního alba plus to nej napříč všemi deskami včetně posledního CD „Čaroděj“!

Zobrazit více »

NA STOJÁKA live

3.3. od 19:30

RICHARD NEDVĚD - JAKUB ŽÁČEK - ONDŘEJ "Endru" HAVLÍK

Zobrazit více »
+ Exportovat uvedené Akce