Načítám Akce
Říjen 2018

Hravé dýňové odpoledne – Sedmikráska Hořovice

31.10. od 16:00

Hravé dýňové odpoledne
https://www.sedmikraska-horovice.cz

Zobrazit více »
Listopad 2018

DŮVĚRNÝ NEPŘÍTEL – filmová projekce

1.11. od 19:30

Andrej v podání Vojtěcha Dyka pracuje jako programátor u nadnárodní firmy, který má za úkol finalizovat projekt tzv. inteligentního domu zajišťující maximální luxus a bezpečnost pro své obyvatele. Spolu se svojí čerstvou manželkou a ambiciózní sochařkou Zuzanou (Gabriela Marcinková, která má za sebou úspěchy na poli české i zahraniční kinematografie) se nastěhují do prototypu takového domu ze skla a kamene uprostřed nádherné přírody. Jejich život v domě, který se zpočátku jeví jako vysněný, se však postupně mění v noční můru.
Česko / Slovensko, 2018,
Délka: 108 min
Žánr: Thriller
Režie: Karel Janák
Scénář: Lubomír Slivka, Karel Janák, Marek Epstein
Hrají: Gabriela Marcinková, Vojtěch Dyk, Zuzana Porubjaková, Ondřej Malý, Ady Hajdu, Roman Luknár, Pavel Rimský, Hynek Čermák

Zobrazit více »

SHITSTORM + V.P.O.ho + AMONIT

2.11. od 20:00

SHITSTORM + V.P.O.ho + AMONIT

Zobrazit více »

SNOW FILM FEST 2018

3.11. od 18:00

Celovečerní pásmo špičkových filmů o zimních sportech a dobrodružstvích během října až prosince zavítá do všech českých i slovenských regionů. Festival je svým rozsahem a návštěvností největší akcí svého druhu u nás. V programu je 6 pečlivě vybraných filmů – finalisté ze zahraničních festivalů a novinky z domácí produkce. Na své si přijdou milovníci extrémních zážitků, čerstvého prašanu, arktické divočiny i sportovní fanoušci. Tento festival je bratrský festival Expediční kamery.

Zobrazit více »

MAREK Maara HOLEČEK – Dotknout se nebe – beseda spojená s projekcí

7.11. od 19:00

Vstupenky budou v prodeji dnes na pokladně klubu LABE od 18:15 hodin. Vstupenek i míst je dostatek..

MAREK HOLEČEK - horolezec, cestovatel, filmový dokumentarista, spisovatel, fotograf…
Marek Mára Holeček je český horolezec, skalní lezec a pískař držitel ocenění Výstupy roku ČHS a Horolezec roku. V roce 2017 vylezl se Zdeňkem Hákem alpským stylem novou cestou na osmitisícovku Gašerbrum I v Karákóramu.

Dotknout se nebe….
Jednoduše byl to kalup! Křižoval jsem vzduchem mezi kontinenty a horstvy této malebné planety, jak stěhovavý dravec bez hnízda. Přitom můj deník se rychle zaplňoval řádky, zachycující pestrost dnů. Právě a o tom, je má přednáška, která zaznamená nikoliv kalendářní rok, ale dvanáct měsíců úpisu s ďáblem.
viz . Zobrazit více...

Zobrazit více »

WHITNEY – filmová projekce

8.11. od 19:30

Nejprodávanější, nejúspěšnější či nejoceňovanější – každý přívlastek k famózní Whitney Houston stoprocentně sedí. Každý velký úspěch je však vykoupen a najít pravdu není vždy jednoduché – dokument od oscarového režiséra Kevina Macdonalda se ale do tohoto boje přesto pouští a nezapomenutelnou formou přibližuje božskou Whitney tak, jak ji ještě neznáte.
Země: Velká Británie/USA/ 2018
Délka filmu: 120 min.
Žánr: dokument
Režie: KEVIN MACDONALD
Účinkují:
WHITNEY HOUSTON, BOBBI CRISTINA BROWN,BOBBY BROWN, CISSY HOUSTON, CLIVE DAVIS, ROBYN CRAWFORD, L.A.REID, MARY JONES, ALAN JACOBS, LYNN WOLKMAN, STEVEN GITTELMAN, GARY HOUSTON

Zobrazit více »

TRAPAS + MODROLIT

9.11. od 20:00

Host: MODROLIT
Vstupenky budou v prodeji na pokladně klubu Labe v den konání koncertu.
Hořovická skupina Trapas " Vítěz Porty 2015" , po roce opět na domácí půdě.

Zobrazit více »

MYDY RABYCAD

10.11. od 21:00

Otevření sálu ve 20 hodin.

Palčivá otázka budící každého fanouška Mydy Rabycad ze sladkých snů je „Co je to Mydy Rabycad?"
Chceš to zjistit?
Chceš se podívat Columbově ženě do očí, nahlédnout Fantomasovi pod jeho masku? Zavítej do světa, kde nic není nemožné! Potvrď účast, doraž na koncert a dosáhni osvícení! Mydy Rabycad vyráží na klubové turné, kde dostaneš odpověď na svoje otázky!

Zobrazit více »

BRDY HISTORICKÉ VI – přednášku pořádáme v rámci projektu Science café

14.11. od 19:00

Volné pokračování přednášek " Brdy historické ", tematicky zaměřené na naše blízké okolí, pořádané v rámci projektu Science café.
Přednáší: Mgr. Tomáš Makaj a RNDr. Martin Lang
Pro témata a podrobnější popis akce klikněte na ... zobrazit více

Zobrazit více »

BRATŘI LUMIÉROVÉ – filmová projekce (na ČSFD 93 %)

15.11. od 19:30

Výjimečný snímek Bratři Lumiérové není tradičním filmovým dílem. Filmoví historici Thierry Frémaux a Bertrand Tavernier vybrali a seřadili 108 krátkých snímků, které vytvořili před více než sto dvaceti lety bratři Louis a Auguste Lumièrové, vynálezci kinematografie. 50 vteřin dlouhé filmy jsou precizně zrestaurované pro digitální projekci a nabízejí mimořádně hodnotné svědectví o kulturním a technologickém rozvoji na přelomu 19. a 20. století.
Francie, 2017, 87 min
Žánr: Dokumentární
Režie: Thierry Frémaux
Hrají: Thierry Frémaux, Auguste Lumière, Louis Lumière, Martin Scorsese

Zobrazit více »
+ Exportovat uvedené Akce