Načítám Akce
Listopad 2019

KIKE MORA Trio ( Korrontzi)

13.11. od 19:00

KIKE MORA - vyhlášený hráč na basovou kytaru a kytarista. V současnosti je členem jiné slavné baskické skupiny KORRONTZI. V květnu loňského roku odehrál v Bilbau společný dvojkoncert s Macusem Millerem. V jeho nahrávacím studiou K.M.T. vznikla řada nahrávek skupin nejrůznějších žánrů.

Band:
Kike Mora - bass electric,
Ibon Jordan - Drums and percussion
Kike Gutman - tenor and soprano sax.

Zobrazit více...

Zobrazit více »

YESTERDAY – filmová projekce

14.11. od 19:30

Ještě včera všichni znali Beatles. Dneska si ale jejich písničky pamatuje jediný člověk. Toho by měl využít. Dvě legendy britského filmu, oscarový režisér Danny Boyle a scenárista legendárních komedií Richard Curtis, spojili síly a natočili originální a hravou komedii o muzice a lásce.

Velká Británie / 2019
Žánr : komedie / hudební
Stopáž : 116 min
Režie : Danny Boyle
Hrají : Himesh Patel, Lily James, Ed Sheeran, James Corden, Kate McKinnon

Zobrazit více »

TRAPAS

15.11. od 20:00

Hořovická kapela Trapas a Klub Labe zvou všechny na pátý ročník předvánočních setkání s přáteli a příznivci folkové muziky.
Trapas " Vítěz Porty 2015" , po roce opět na domácí půdě...... a tentokrát trochu netradičně.... nechte se překvapit.

Zobrazit více »

– 123 min.

16.11. od 20:30

Žádný koncert není dvakrát stejný.....

Obsah kapely:
Zdeněk Bína – zpěv, kytara
Fredrik Janáček – basa
Dano Šoltis – bicí

Zobrazit více »

SLUNOVRAT – filmová projekce

21.11. od 19:30

Vztah Dani a Christiana už nestojí za nic. Možná to ale spraví výlet do severní Skandinávie s partou kamarádů. V odlehlé vesničce odstřihnuté od okolního světa se tu jednou za 90 let, na letní slunovrat, koná speciální slavnost. Mladí Američané si užívají bezstarostné prázdninové veselí v místě, kde slunce nikdy nezapadá. Vše se ale zvrtne, když je vesničané přizvou k rituálům, při kterých se místní ráj na zemi mění v čím dál děsivější peklo. Horor Ariho Astera (Děsivé dědictví) ukazuje, že za bílého dne se mohou odehrávat ty nejtemnější věci.

USA / ŠVÉDSKO /2019
Žánr: drama / horor / mysteriózní
Délka : 140 minut
Jazyk : anglická verze / české titulky
Přístupný od 15 let
Režie : Ari Aster
Hrají : Florence Pugh, Will Poulter, Jack Reynor, William Jackson Harper, Julia Ragnarsson, Björn Andrésen, Anna Åström, Henrik Norlén, Liv Mjönes, Louise Peterhoff, Ellora Torchia, Gunnel Fred, Isabelle Grill, Anki Larsson, Lars Väringer, Mats Blomgren, Vilhelm Blomgren, Tove Skeidsvoll, Anders Beckman, Rebecka Johnston

Zobrazit více »

ODYSSEA classic

22.11. od 20:00

Vítejte na klubové tancovačce v podání plzeňské beatové legendy ODYSSEA. Nestárnoucí skladby jako - LÁŽO PLÁŽO - UZENÁČ - DIVADELNÍ SPOLEČNOST J. K. TYLA - NÁDRAŽÍ FLORENC 16:30 - GALERIE - a jiné .........
uslyšíte v podání " classické" sestavy - V. BĚHAVÝ + J.N.CIMBURA + R.ANDREJS + K.ŠEL

Zobrazit více »

HRABĚ MONTE CARLO – Ochotnické divadlo Máj 21Chaloupky

24.11. od 19:00

Romantická komedie provoněná létem a elektrizující atmosférou Monte Carla

Zobrazit více »

JIŘÍ SUCHÝ – LEHCE S ŽIVOTEM SE PRÁT – filmová projekce ( na ČSFD 81% ) na MFFKV – cena diváků

28.11. od 19:30

Muž mnoha řemesel, herec, spisovatel, režisér, libretista, skladatel, textař, grafik, scénograf a kostýmní výtvarník, a navíc ředitel divadla. A to určitě není ještě všechno. Především legenda české kultury, která ovlivnila několik generací. To je Jiří Suchý, o jehož životní cestě, mnohdy nelehké, natočila dokumentární film Olga Sommerová.

ČR / Slovensko, 2019
Žánr : dokument
Stopáž : 102 min
Režie: Olga Sommerová
Scénář: Olga Sommerová
Kamera: Olga Malířová Špátová
Vystupují : Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Ondřej Suchý, Jakub Suchý, Tamara Suchá, Vít Suchý, Adam Suchý, Karel Gott, Stanislav Štepka, Irena Zlámalová, Soubor divadla SEMAFOR

Zobrazit více »

DOKONALÁ SVATBA – divadelní soubor BavíTo Žebrák

29.11. od 19:30

Jaké to je, když se člověk probudí ve svatební den vedle cizí dívky? A co vše je schopný udělat pro to, aby se to nikdo jiný nedozvěděl? To se dozvíte v zábavné situační komedii plné nečekaných odhalení a vtipných vyústění.

Zobrazit více »

SNOW FILM FEST 2019

30.11. od 17:00

Zažij dobrodružství na plátně tvého kina!
Každý rok od října do prosince přináší Snow Film Fest do více než 200 českých a slovenských měst ty nejlepší zimní cestovatelské a sportovní filmy z celého světa i z domácí produkce.
Pravidelně se můžete těšit na celovečerní pásmo špičkových filmů o extrémním lyžování, zimním lezení, snowboardingu, snow-kitingu a dalších zimních radovánkách.

Zobrazit více »
+ Exportovat uvedené Akce