Načítám Akce
Březen 2019

POEZIE VE STŘEDU

27.3. od 19:00

Vystoupí:
Olga Stehlíková
Milan Ohnisko
Jaroslava Oválská

Hraje :
Vladimír Čáp

Úvodní slovo:
Jitka N. Srbová

Zobrazit více »

NEZMAŘI – KŘEST VELKÉHO ZPĚVNÍKU SKUPINY NEZMAŘI

29.3. od 19:30

Koncert skupiny NEZMAŘI, které v roce 2019 vyjde velký zpěvník. Ten obsahuje všechny písničky které během svého 40 letého působení kapela vydala na svých nosičích. V průběhu koncertu zazní písně od počátku skupiny až po současnost. Diváci uslyší například písničky Ráno bylo stejný, Bodláky ve vlasech, Musíš jít dál, Písek, Růže a další. Samozřejmě nebudou chybět ani písničky nové a další písně ze všech 14 CD kapely.

Zobrazit více »

ROCKSANA + host

30.3. od 20:00

ROCKSANA - podbrdská heavy/rocková parta, která umí zahrát coververze slavných hitů, ale v první řadě přichází s VLASTNÍ TVORBOU.......

Zobrazit více »
Duben 2019

BRDY HISTORICKÉ VII – přednášku pořádáme v rámci projektu Science café

3.4. od 19:00

Volné pokračování přednášek " Brdy historické ", tematicky zaměřené na naše blízké okolí, pořádané v rámci projektu Science café.
Přednáší: Mgr. Tomáš Makaj a RNDr. Martin Lang
Pro témata a podrobnější popis akce klikněte na ... zobrazit více

Zobrazit více »

TOMAN – filmová projekce

4.4. od 19:30

Filmové drama režiséra a producenta Ondřeje Trojana o vzestupu a pádu člověka, který kšeftoval s osudy lidí.
Česko / Slovensko, 2018
Délka: 145 min
Žánr : Drama
Přístupnost : Mládeži přístupno od 12 let¨
Režie : Ondřej Trojan
Hrají : Jiří Macháček, Kateřina Winterová, Kristýna Boková, Stanislav Majer, Marek Taclík, Roman Luknár, Lukáš Latinák, Táňa Pauhofová, Lukáš Melník, Jaromír Dulava, Jiří Dvořák, Martin Finger, Aleš Procházka, Monika Žáková, Radek Holub, Ondřej Malý, Matěj Ruppert, Jaroslav Plesl, Marián Mitaš, Miroslav Táborský, Ady Hajdu, Václav Neužil ml., Pavel Liška, Lukáš Hlavica, Halka Třešňáková, Petr Vaněk, Jaroslav Kubera, Ivan Sochor, Ivan Herma, Damian Odess-Gillett, Sarah Star, Viktorie Hásková

Zobrazit více »

YELLOW SISTERS acapella

5.4. od 19:30

Originální česká acapella, která si píše vlastní písně, improvizuje, experimentuje a hledá nové způsoby, jak uchopit melodii, rytmus, náladu a vytvořit hlasem hudbu...
Yellow Sisters je původně ženská vokální skupina, která svým zpěvem prochází s lehkostí napříč žánry soulu, funku, r'n'b, world music, jazzu i reggae. Pro svou hlasovou kreativitu bývají YS označovány zvukovými iluzionistkami. Experimentují s melodií a rytmem a hledají nové způsoby práce s hlasem. Jsou originální českou a cappellou, jejich tvorba je ryze autorská. Od roku 2015 vystupují se stálým hostem beatboxerem Honzou Melicharem.

Zobrazit více »

ZLATÝ PODRAZ – filmová projekce

11.4. od 19:30

Příběh o vášnivé lásce, basketbalu a životě ve stínu politiky. Film začíná v roce 1938. Hlavní linii snímku tvoří osudová láska mladého právníka a sportovce Franty (Filip Březina) k tanečnici Michelle (Patricia Volny), s kterou se seznámí na poválečném Mistrovství Evropy v basketbalu v Ženěvě. Michell je osudem pronásledovaná dívka, která prchla z vlasti před Stalinem i Hitlerem. Jejich příběh, který kromě politiky ovlivní i dva protikladní jedinci trenér Valenta (Stanislav Majer) a funkcionář Hrabal (Ondřej Malý), vrcholí v roce 1951, kdy Evropu už na mnoho let rozdělila železná opona.
ČR / 2018
Drama / Romantický / Sportovní
Délka : 106 min
Režie: Radim Špaček
Hrají:
František Prokeš – Filip Březina, Jan Sedlák – Zdeněk Piškula, Michelle – Patricia Volny, otec Prokeš – Jan Hartl, matka Prokešová – Alena Mihulová, Hrabal – Ondřej Malý, Jaroslav Valenta – Stanislav Majer, Jana – Simona Lewandowská, Emil Jelen – Jiří Roskot, profesor – Josef Abrhám a další.

Zobrazit více »

Region Fest 2019

13.4. od 20:00

Goat Cult + Black Hill + Murder Inc. + V.P.O.ho

Zobrazit více »

PAT A MAT : Zimní radovánky

14.4. od 15:00

Blíží se zima a naši známí kutilové to nemohou nechat jen tak, navíc když je „zaskočí“ sněhová nadílka.
Česká republika, 2018
ŽÁNR : loutková animace
STOPÁŽ : 60 minut
HRAJÍ : Pat a Mat

Zobrazit více »

ŠŤASTNÝ LAZZARO – filmová projekce

18.4. od 19:30

Itálie, 2018 |
Délka : 125 minut
Žánr : drama
italská verze | české titulky
Přístupný od 12 let
Režie: Alice Rohrwacher
Hrají : Adriano Tardiolo, Nicoletta Braschi, Sergi López, Alba Rohrwacher, Tommaso Ragno, Leonardo Ni-gro, Agnese Graziani, Luca Chikovani

Lazzaro je mladík tak dobrosrdečný a upřímný, až se některým lidem zdá hloupý. Žije v odlehlé části Itálie v izolované komunitě rolníků, kteří už před desítkami let ztratili kontakt se zbytkem světa a bez nároku na mzdu, vzdělání nebo slušné životní podmínky tvrdě pracují pro svou vychytralou paní. Bez možnosti srovnání však žijí svým způsobem šťastně. Když skupinu zotročených venkovanů shodou náhod objeví policie, rolníci zjišťují, v jaké lži léta žili a s vidinou splněných snů se vydávají do města.

Zobrazit více »
+ Exportovat uvedené Akce