Načítám Akce
Prosinec 2018

COP

15.12.2018 od 19:30

Míst k sezení a vstupenek je stále dostatek...

Vánoční koncert legendární plzeňské bluegrassové kapely.

Zobrazit více »

AKROBAT + TENEMIT – Vánoční beatparty

21.12.2018 od 20:00

AKROBAT + TENEMIT

Zobrazit více »
Leden 2019

AC/DC revival Špejbl´s Helprs

12.1. od 21:00

Legendární tribute po roce opět v Labi.

Zobrazit více »
Únor 2019

NIGHTFALL + KOVADLINA + AMOK

2.2. od 20:00

NIGHTFALL + KOVADLINA +AMOK

Zobrazit více »

THE LED FARMERS

9.2. od 20:00

Irská indiefolková kapela The Led Farmers má za sebou řadu úspěchů. Koncertuje po celé Evropě, pravidelně také v USA, v rodném Irsku se stává jednou z nejoblíbenějších. Jen za loňský rok odehrála více než 80 koncertů. Může se pochlubit dvojnásobným vítězstvím v soutěži All Ireland Music. Svým nezvyklým pojetím irské folkové klasiky zaujala širokou škálu posluchačů.

Zobrazit více »

DRUMMING SYNDROME – Miloš Meier

16.2. od 20:00

Přijďte se podívat na speciální vystoupení jednoho z nejuznávanějších a nejvytíženějších bubeníků v České republice, Miloše Meiera.
BUBENÍK KAPEL DYMYTRY, MICHAL PAVLÍČEK TRIO, SUPERGROUP
ÚČASTNÍK BUBENICKÝCH FESTIVALŮ V JIŽNÍ KOREI, RUSKU, NIZOZEMSKU, ŠPANĚLSKU, NĚMECKU, ITÁLII, POLSKU...
VÁM PŘEDSTAVUJE SVOJI BUBENICKOU SHOW: DRUMMING SYNDROME

Zobrazit více »
Březen 2019

VLTAVA – Marx, Engels, Beatles po 20 letech

1.3. od 20:00

Vltava je považována za jednu z nejoriginálnějších kapel na české hudební scéně.

Toto přízvisko si vysloužila nejen neobvyklou poetikou mnohoznačných textů, ale také svým zcela nezaměnitelným hudebním stylem, který dokonale souzní s charismatickým hlasem zpěváka, kytaristy, básníka a herce Roberta Nebřenského. Produkci Vltavy nejstručněji vystihuje slogan „Česká poezie - světová hudba“. Koncerty skupiny jsou proslulé uvolněnou atmosférou, prostorem pro improvizaci a skvělými instrumentálními výkony. Aktuálně nabídne Vltava program u příležitosti vydání reedice přelomové desky „Marx, Engels, Beatles“, která byla dlouho nedostupná. V playlistu se aktuálně objevují všechny skladby z tohoto kultovního alba plus to nej napříč všemi deskami včetně posledního CD „Čaroděj“!

Zobrazit více »

JUSTIN LAVASH – blues folk jazz – performer

15.3. od 20:00

Vstupenek a míst k sezení je dostatek......

Justin Lavash
(narozen v roce 1968 Londýně), který žije od roku 2004 v Praze, si postupně vypracoval pověst vyhledávaného performera nejen v České Republice. Jeho hudba se ubírá napříč styly mezi blues, folkem a jazzem.
Virtuózní hra na kytaru často nechá užaslé publikum s otázkou, jak dokáže jeden muž na jeden nástroj vytvořit polyfonii tolika vrstev.

Zobrazit více »

PORTA 2019 – Podbrdské kolo

16.3. od 13:00

Podbrdské oblastní kolo Porty 2019
Podrobnosti, drby a různosti: klikni na .. Zobrazit více

Zobrazit více »

ISARA – Celt – Folk – Rock – HOST PODBRDSKÉHO KOLA PORTY 2019

16.3. od 17:00

ISARA - hudební skupina, věnující se hudbě britských ostrovů – tedy Anglie, Skotska a Irska. V jejím repertoáru najdete převážně balady a vůbec „písně s příběhem“, ke kterým ISARA přistupuje s úctou a respektem k původním textům a tradičním aranžím. Přesto by ji asi nikdo nezařadil ke kapelám tradičního ražení. Výsledný mix by se dal nejspíš pojmenovat celt-folk-rock. Rock zastupují bicí, baskytara a el. kytara, folk potom akustické kytary a vícehlasé vokály a tradici irské flétny a píšťaly, akordeon nebo mandola. Výsledek, který neurazí příznivce žádného ze zmíněných žánrů. Díky tomu můžete ISARU potkat na celé řadě festivalů tradičních i folkových (např. Skotské hry, Prázdniny v Telči, Beltine, Lughnasad, Folkové prázdniny v Náměšti a další).

Zobrazit více »
+ Exportovat uvedené Akce