Únor 2018

ROCKSANA – koncert spojený s křestem prvního CD kapely

ROCKSANA - hardrocková parta z podbrdska křtí své první CD "POPRVÝ" . Kde jinde než v klubu LABE a jako hosty si pozvala:
Kmotra CD Tomáše Hrbáčka (Harlej), plzeňskou dívčí rockovou kapelu SEDMÝ SMYSL a taneční duo - L.Šindlerovou a T.Srpovou

NEZMAŘI ……. 40 let na cestě…..

Místa u stolů jsou již rezervována. Můžete si rezervovat místa k sezení.... viz Zobrazit více..

Speciální koncert skupiny NEZMAŘI, ke svému 40. výročí. Během vystoupení zazní písničky od počátků skupiny až po současnost. Uslyšíte legendární skladby jako Ráno bylo stejný, Bodláky ve vlasech, Musíš jít dál,  Písek, Růže a jiné. Nebudou chybět ani další písně ze všech 13 CD kapely. Díky videoprojekci posluchači uvidí i spoustu fotografií spojených s historií Nezmarů.

Březen 2018

ENERGIT – Legendary band is back on the road…..

Legenda československého rocku - založena Lubošem Andrštem a bývalými členy Flamenga z období "Kuřete v Hodinkách", a to Ivanem Khuntem a Jaroslavem Erno Šedivým.
Kapela v dubnu roku 2017 vydala úspěšné album Time´s Arrow a při této příložitosti obnovila naplno koncertní činnost.
Současná sestava:
LUBOŠ ANDRŠT - kytara
VLADIMÍR GUMA KULHÁNEK - baskytary
JAN HOLEČEK - zpěv, Hammond B3
JIŘÍ "Zelí" ZELENKA - Bicí.