Načítám Akce
Leden 2020

TENKRÁT V HOLLYWOODU – filmová projekce

30.1. od 19:30

V devátém filmu kultovního režiséra Quentina Tarantina se televizní herec (Leonardo DiCaprio) a jeho dlouholetý kaskadér (Brad Pitt) rozhodnou prosadit se u filmu na konci zlaté éry Hollywoodu - v roce 1969 v Los Angeles.

USA / 2019
Žánr : drama
Délka : 159 min
Přístupnost : mládeži přístupno od 15 let
Režie : Quentin Tarantino
Hrají: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Emile Hirsch, Margaret Qualley, Timothy Olyphant, Austin Butler, Dakota Fanning, Bruce Dern, Al Pacino, Julia Butters, Kurt Russell, Zoë Bell, Mike Moh, Damian Lewis, Luke Perry, Nicholas Hammond, Lorenza Izzo, Samantha Robinson, Rafał Zawierucha, Costa Ronin, Damon Herriman, Lena Dunha

Zobrazit více »

INSANIA + support: RAPETE

31.1. od 20:00

INSANIA + support: RAPETE

Na stránky kapel.. Zobrazit více...

Zobrazit více »
Únor 2020

GAUGUIN NA TAHITI – ZTRACENÝ RÁJ – filmová projekce (na ČSFD 75%)

5.2. od 19:30

Z ráje na Tahiti a Markézách až do nejslavnějších muzeí v amerických metropolích. Příběh geniálního malíře i životního rebela Paula Gauguina přibližuje snímek Gauguin na Tahiti – ztracený ráj. Nezkrotná touha po svobodě přivedla talentovaného umělce až na druhý konec světa, aby nakonec zemřel všemi opuštěný v odlehlé vesnici Hiva Oa. Jeho odkaz nyní uchovávají nejslavnější muzea světa – Metropolitní muzeum v New Yorku, Institut umění v Chicagu, Národní galerie ve Washingtonu a Muzeum výtvarného umění v Bostonu.

Itálie / 2019,
Žánr : Dokumentární / Životopisný
Délka: 87 min
Režie : Claudio Poli
Hrají: Adriano Giannini (vypravěč)

Zobrazit více »

PŘES PRSTY – filmová projekce

6.2. od 19:30

Nová komedie Petra Kolečka o lásce pod volejbalovou sítí a hlavně o tom, že člověk sice udělá hodně chyb, ale přesto vždycky přijde od života nová šance.

ČR , 2019
Žánr : komedie
Stopáž : 101 minut
Režie : Petr Kolečko
Hrají : Petra Hřebíčková, Jiří Langmajer, Denisa Nesvačilová, Vojtěch Dyk, Jakub Prachař, Zdena Hadrbolcová, Radka Pavlovčinová, Kristína Greppelová, Marek Taclík, Leoš Noha, Igor Chmela

Zobrazit více »

Antropocén: Epocha člověka – filmová projekce

20.2. od 19:30

Dokumentární meditace o masivní lidské činnosti ovlivňující a ohrožující planetu Zemi.
Kanada / 2018
Žánr : Dokumentární
Délka: 87 min
Režie : Jennifer Baichwal, Edward Burtynsky, Nicholas de Pencier
Hrají : Alicia Vikander (vyp.)

Zobrazit více »

EXPEDIČNÍ KAMERA 2020 – filmová přehlídka

22.2. od 18:00

Expediční kamera 2020
Mezinárodní filmový festival Expediční kamera je největší cestovatelská a outdoorová akce v ČR. Tento unikátní projekt přináší do kin nejlepší filmy sezóny z celého světa i novinky z domácí produkce. Na letošním programu je 6 pečlivě vybraných filmů, které uspěly na zahraničních festivalech i domácí novinky.

Zobrazit více »

HURÁ NA POHÁDKY – pásmo krátkých animovaných filmů pro nejmenší diváky a jejich bystré sourozence a zvědavé rodiče

23.2. od 15:00

Hurá na pohádky je pásmo krátkých animovaných filmů pro nejmenší diváky, jejich bystré sourozence a zvědavé rodiče. Pásmem vás provedou dva zábavní a věčně hladoví nejlepší medvědí kamarádi Nedvěd a Miška z večerníčkového seriálu Mlsné medvědí příběhy.

Česko, Slovensko / 2019
Žánr : animovaný film, rodinný film
Délka: 45 min
Režie: Kateřina Karhánková, Alexandra Májová
Hrají: David Novotný, Lukáš Příkazký, Zuzana Porubjaková, Kamil Kollárik, Henrieta Mičkovicová, Richard Stanke, Boris Farkaš, Oľga Belešová

Zobrazit více »

TENKRÁT PODRUHÉ – filmová projekce (komedie – na ČSFD 80%)

27.2. od 19:30

Jakou dobu byste chtěli zažít, kdybyste měli tu možnost? Před tuto otázku je postaven Victor, když od svého syna dostane dárkový poukaz agentury Time Travelers. Ta s pomocí filmových kulis a herců dokáže zinscenovat jakoukoli epochu a zprostředkovat svým klientům setkání se slavnými osobnostmi dějin dle jejich přání. Zatímco jiní zákazníci se chtějí podívat na dvůr Ludvíka XVI. či povečeřet s Hitlerem, Victor touží vrátit se do nespoutaných sedmdesátých let, a ještě jednou prožít první rande se svou ženou – dobu, kdy v něm dokázala vidět víc než jen nudného páprdu v pruhovaném pyžamu. Chytrá a zábavná love story vypráví o tom, co by se mohlo stát, kdybychom si mohli zopakovat ty nejkrásnější okamžiky. Je to potřeba k tomu, abychom se znovu zamilovali?

Francie / 2019
Žánr: komedie / romantický
Délka: 115 min
Režie , scénář: Nicolas Bedos
Hrají: Daniel Auteuil, Guillaume Canet, Doria Tillier, Fanny Ardant, Pierre Arditi, Denis Podalydès

Zobrazit více »

HRABĚ MONTE CARLO – Ochotnické divadlo Máj 21Chaloupky

29.2. od 19:30

Ochotnický spolek MÁJ 21 CHALOUPKY uvádí reprízu romantické komedie provoněné létem a elektrizující atmosférou Monte Carla....

Zobrazit více »
Březen 2020

TAJEMNÉ PODZEMÍ HOŘOVICKÉHO HRADU – přednáška , beseda

11.3. od 19:00

Beseda:
- o podzemí Hořovického "Starého zámku" , původního gotického hradu slavného rodu Žerotínů.
- o natáčení televizního dokumentu.
- o stavební historii hradu za účasti spisovatele pana Otomara Dvořáka a Ing.Petra Ježka z Vojenského historického sdružení Brdy.

Zobrazit více »
+ Exportovat uvedené Akce