Načítám Akce

« Všechny Akce

Ochotnické divadlo Máj 21 Chaloupky uvádí dvě jednoaktovky

30.10. od 19:00

Jak začala a skončila Trojská válka aneb konec kuřích ok na Olympu – autor Radim Weber

Bohyně Hera, Palas Aténa a Afrodité, aby zahnaly nudu na Olympu, vymyslely soutěž Miss Olymp o nejkrásnější bohyni. Zeus, kterého trápí kuří oka a vrtochy bohyň, jim jejich návrh posvětí. Sám bez kouzelné řehtačky, kterou mu schovala Hera, nic nezmůže. Bohyně postupně navštíví Parida, který má rozhodnout o vítězce soutěže, a snaží se ho sliby přesvědčit, aby zvolil právě ji. Navštíví ho i Zeus a marně se ho snaží přemluvit, aby se této pocty vzdal. V závěru hry nalezne Zeus svoji kouzelnou řehtačku, pomocí níž se zbaví ….

Jak to bylo s Růženkou – autor Stanislav Tomek

Námětem je klasická pohádka o Šípkové Růžence. Příběh je plný intrik zlé sudičky Medardy, kterým vzdoruje nejen rodina krále Patlaje, ale i celé okolí. Podaří se Medardě splnit její sudbu? Usnou všichni tvrdým spánkem na sto let? Nebo se příběh bude vyvíjet úplně jiným směrem? Spousta otázek a možností. Na všechny otázky najdete odpovědi v naší hře….

Rezervace

13 z celkem 16 k dispozici REZERVACE STOLU ( Vstupenky se platí v den konání akce ) ZDE SI MŮŽETE REZERVOVAT STŮL NA TUTO AKCI. DO KOLONKY POD NÁPISEM „Rezervace“ ZADEJTE POČET STOLŮ, KTERÝ CHCETE REZERVOVAT (1=1 stůl pro 4 osoby. Pokud neobsadíte plný stůl – NEVADÍ). POTÉ KLIKNĚTE NA KOLONKU „Potvrdit rezervaci“ A NÁSLEDOVNĚ ZADEJTE JMÉNO NA KTERÉ CHCETE STŮL REZERVOVAT. ZADEJTE E-MAIL NA KTERÝ VÁM BUDE ZASLÁNO POTVRZENÍ REZERVACE. STŮL BUDE REZERVOVÁN NA VAŠE JMÉNO
Odeslat potvrzení rezervace na:
Napište nám, Vaše doplňující informace k rezervaci.