Načítám Akce

« Všechny Akce

MŮJ ŽIVOT CUKETKY + VÁNOČNÍ SVATBA SNĚHULÁKA KARLA – dětská filmová projekce (na ČSFD 81%)

17.12. od 15:00

MŮJ ŽIVOT CUKETKY
Cuketka není žádná padavka, ale malý čiperný chlapec. Poté, co přijde o maminku, má pocit, že je sám na světě. To ale ještě neví, s kým se ve svém novém životě – v dětském domově – setká. Simon, Ahmed, Jujube, Alice a Béatrice: ti všichni si procházejí nelehkým dětstvím, ale zároveň zůstávají malými hravými dětmi. A pak je tu ještě Camille. Když vám je 9 let, je tak snadné se zamilovat a objevovat nové věci. A co takhle být kromě toho ještě šťastný?

Tento animovaný film, určený široké veřejnosti, se stal divácky nejúspěšnějším evropským animovaným filmem roku 2016, který byl zároveň oceněn na řadě světových festivalů. Od většinové produkce věnované mladému publiku se odlišuje nejenom originální estetickou stránkou , ale především svým tónem, který umožňuje zabývat se vážnými otázkami s ohleduplností a dávkou jemného humoru.

VÁNOČNÍ SVATBA SNĚHULÁKA KARLA
I mezi vánočními ozdobami může přeskočit jiskra. Co ale počít, když milovanou
ozdobu nemilosrdný osud, čili ruka člověka dala letos až někam na druhou stranu
stromku? Nic naplat, když chce ozdoba něčeho dosáhnout, musí se odháknout.
Tak se sněhulák Karel vydává spolu se slaměným andílkem Kamilem na pouť
vánočním stromkem za sněhulačkou Evou. Krátký loutkový film debutujícího
divadelního režiséra Petra Vodičky v produkci Studia Anima.

Rezervace

3 z celkem 16 k dispozici REZERVACE STOLU (zadáváte počet stolů, né osob) Zde si můžete zarezervovat stůl na tuto akci. Do prvního pole zadejte číslovku jedna (1 = 1 stůl pro 4 osoby). Potvrďte rezervaci a zadejte jméno na které chcete stůl rezervovat. Poté zadejte email na který Vám bude zasláno potvrzení rezervace.
Odeslat potvrzení rezervace na:
Napište nám, Vaše doplňující informace k rezervaci.