iOTESÁNEK – divadelní představení pro malé i velké (od autorů Malého pána)

web Divadla b

Divadlo b
jsme bývalí a současní členové divadla Buchty a loutky a jejich přátelé, nedávno jsme společně založili Divadlo b. V naší tvorbě se věnujeme zejména divadlu pro

děti, ale také občas i divadlu pro dospělého diváka. Zabývali jsme se jimi posledních 25 let a doufáme, že máme dostatek zkušeností, které nyní můžeme využít.

Po úspěšné inscenaci Malý pán jsme připravili další titul :

iOtesánek

Rezervace

61 z celkem 70 k dispozici REZERVACE MÍST K SEZENÍ A VSTUPENEK ( Vstupenky se platí v den konání akce ) REZERVACE VSTUPENEK (MÍST K SEZENÍ) ZDE SI MŮŽETE REZERVOVAT VSTUPENKY (a zároveň MÍSTA K SEZENÍ) NA TUTO AKCI. DO KOLONKY POD NÁPISEM „Rezervace“ ZADEJTE POČET VSTUPENEK, KTERÝ CHCETE REZERVOVAT. POTÉ KLIKNĚTE NA KOLONKU „Potvrdit rezervaci“ NÁSLEDOVNĚ ZADEJTE JMÉNO NA KTERÉ CHCETE VSTUPENKY REZERVOVAT. ZADEJTE E-MAIL NA KTERÝ VÁM BUDE ZASLÁNO POTVRZENÍ REZERVACE. VSTUPENKY A MÍSTA K SEZENÍ JSOU REZERVOVÁNY NA VAŠE JMÉNO.
Odeslat potvrzení rezervace na:
Napište nám, Vaše doplňující informace k rezervaci.