Načítám Akce
Říjen 2018

KING SKATE – filmová projekce

18.10. od 19:30

Přilepit se k betonu. Vysvištět prostorem. Mít to všechno v pohybu. Skateboard! V šedi ČSSR 70. a 80. let něco úplně jiného, úplně nového. Láska na první pohled. Nekonečnej mejdan. Adrenalin. Kultovní postavy českého a světového skateboardingu v příbězích zlámaných kostí, nezlomných přátelství a divoké jízdy za svobodou uprostřed komunismu.
ČR 2018
Délka: 82 min
Žánr: dokument
Scénář a režie: Šimon Šafránek

Zobrazit více »

PŘELET M.S.

19.10. od 20:00

Dámské trio, jehož repertoár tvoří veselé písničky se swingovým nádechem, několik úprav lidových písní a písně, které bychom mohli zařadit i do folku.
Vs. " Na našich kamarádsko-kávovo-šampaňsko-povídacích dýcháncích jsme zjistily, že nám hlasy docela ladí k sobě, a pak už jsme zpěvu nenechaly " .
Zpívají a hrají:
Jana Ježková - zpěv
Romana Žežulková - zpěv
Romana Tomášková - zpěv, kytara
Pro další informace klikněte na Zobrazit více...

Zobrazit více »

VŠECHNO BUDE – filmová projekce

25.10. od 19:30

Road movie o klučičím přátelství, dobrodružství a velké svobodě. Příběh dvou kluků, kterým ještě nebylo ani patnáct a kteří se společně vydávají v ukradeném autě na cestu přes celou republiku. Cílem jejich útěku je pocit svobody a touha něco zažít.
ČR, Slovinsko, Polsko, Slovensko, 2018
Žánr: road movie
Stopáž: 85 min
Režie: Olmo Omerzu
Hrají: Tomáš Mrvík, Jan František Uher, Eliška Křenková, Lenka Vlasáková, Martin Pechlát

Zobrazit více »

MICHAL PAVLÍČEK & TRIO

26.10. od 20:00

MICHAL PAVLÍČEK vydává autorské album Pošli to tam a představí ho na jedinečných koncertech.
Kytarový virtuóz a skladatel Michal Pavlíček vydává album autorských písní Pošli to tam. Pro spolupráci oslovil jak prověřené umělce – Müllera, Načevu, Třešňáka, Hedla, Horáčka ad. – tak naprosté nováčky. Jedním z nich je zpěvačka Milly Honsová, která bude zároveň hostem na jeho podzimním a jarním turné.

Sestava:
MICHAL PAVLÍČEK - guitar
MICHAL DANĚK - drums
MARTIN IVAN - bass guitar (Mother´s Funkers, Precedens)
MICHAL NEJTEK - piano (Koller Band, Agon Orchestra)
+
Host: Milly Honsová

Zobrazit více »

PLANETA ČESKO – filmová projekce

28.10. od 15:00

Naše příroda je pestrá jako málokde na světě. Krásu a dobrodružství máme na dosah ruky - stačí se jen dobře dívat! První celovečerní film o české přírodě ukazuje díky nejmodernějším technologiím fascinující dobrodružství zvířat a rostlin žijících kolem nás zcela zblízka.
ČR, 2017
Žánr: dokument
Délka: 81 min
Režie: Marián Polák
Hrají: Sysel obecný, Datlík tříprstý, Užovka podplamatá, Chřástal polní, Vážka čtyřskvrnná, Tesařík alpský, Vlaštovka obecná, Listonoh letní, Kulíšek nejmenší a další

Zobrazit více »

Ochotnické divadlo Máj 21 Chaloupky uvádí dvě jednoaktovky

30.10. od 19:00

Jak začala a skončila Trojská válka aneb konec kuřích ok na Olympu - autor Radim Weber
Jak to bylo s Růženkou - autor Stanislav Tomek

Zobrazit více »

Hravé dýňové odpoledne – Sedmikráska Hořovice

31.10. od 16:00

Hravé dýňové odpoledne
https://www.sedmikraska-horovice.cz

Zobrazit více »
Listopad 2018

DŮVĚRNÝ NEPŘÍTEL – filmová projekce

1.11. od 19:30

Andrej v podání Vojtěcha Dyka pracuje jako programátor u nadnárodní firmy, který má za úkol finalizovat projekt tzv. inteligentního domu zajišťující maximální luxus a bezpečnost pro své obyvatele. Spolu se svojí čerstvou manželkou a ambiciózní sochařkou Zuzanou (Gabriela Marcinková, která má za sebou úspěchy na poli české i zahraniční kinematografie) se nastěhují do prototypu takového domu ze skla a kamene uprostřed nádherné přírody. Jejich život v domě, který se zpočátku jeví jako vysněný, se však postupně mění v noční můru.
Česko / Slovensko, 2018,
Délka: 108 min
Žánr: Thriller
Režie: Karel Janák
Scénář: Lubomír Slivka, Karel Janák, Marek Epstein
Hrají: Gabriela Marcinková, Vojtěch Dyk, Zuzana Porubjaková, Ondřej Malý, Ady Hajdu, Roman Luknár, Pavel Rimský, Hynek Čermák

Zobrazit více »

SHITSTORM + V.P.O.ho + AMONIT

2.11. od 20:00

SHITSTORM + V.P.O.ho + AMONIT

Zobrazit více »

SNOW FILM FEST 2018

3.11. od 18:00

Celovečerní pásmo špičkových filmů o zimních sportech a dobrodružstvích během října až prosince zavítá do všech českých i slovenských regionů. Festival je svým rozsahem a návštěvností největší akcí svého druhu u nás. V programu je 6 pečlivě vybraných filmů – finalisté ze zahraničních festivalů a novinky z domácí produkce. Na své si přijdou milovníci extrémních zážitků, čerstvého prašanu, arktické divočiny i sportovní fanoušci. Tento festival je bratrský festival Expediční kamery.

Zobrazit více »
+ Exportovat uvedené Akce