klub Labe

27.05.2016

ŠEMÍKŮV MEMORIÁL 2016

Zde naleznete odklik na  krátký videodokument z letošního
15 tého ročníku :
web

Zaregistrujte se k pravidelnému odběru aktuálního programu e-mailem. Zadejte Vaši e-mailovou adresu a zvolte jak často chcete program zasílat.

týdenně     měsíčně.

Klub Labe Hořovice - otevřen v roce 1998

Vítejte v  klubu Labe v Hořovicích.

Klub Labe Hořovice - otevřen v roce 1998

Něco málo z historie klubu.

1920 - Hostinec u Pachmanů

1950 - V budově tzv. Malá scéna, ke své činnosti ji využíval Loutkářský soubor při ZK ROH Harmonika

1960-63 - Bylo přistavěno jeviště, zmodernizováno elektrické vedení a osvětlení, v hledišti byla vybudována šikmá podlaha a osazena sedadly z městského kina.

1964-66 - Při Malé scéně byl založen i dětský soubor loutkářů.

1992-93 - Objekt byl převeden z majetku Harmoniky do správy města Hořovice.

1995 - Zahájena celková rekonstrukce.

1998 - 20.10. - Jazzovým koncertem Laca Decziho byla zahájena činnost hudebně-divadelního klubu Labe.

2008 17.10. - Odpichem pramenů Labe oslavil klub 10letou úspěšnou existenci.

Rádi zodpovíme na Vaše dotazy a uvítáme veškeré připomínky. Použijte náš kontaktní formulář.

Vaše e-mailová adresa

Opište tento kód

Vaše celé jméno

Opište kód z obrázku:

Váš dotaz

Váš dotaz byl úspěšně odeslán. Ozveme se Vám v nejkratší možné době.

Vaše e-mailová adresa byla úspěšně zaregistrována k odběru aktuálního programu klubu Labe v Hořovicích. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se nashledanou v našem klubu.

Vaše e-mailová adresa nebyla zaregistrována. Zkuste adresu zadat znovu ve správném formátu!