klub Labe

27.05.2016

ŠEMÍKŮV MEMORIÁL 2016

Zde naleznete odklik na  krátký videodokument z letošního
15 tého ročníku :
web

Zaregistrujte se k pravidelnému odběru aktuálního programu e-mailem. Zadejte Vaši e-mailovou adresu a zvolte jak často chcete program zasílat.

týdenně     měsíčně.

Vítejte v Klubu Labe

Vítejte na webových stránkách Hořovického klubu Labe. Pro všechny příznivce kultury v  našem městě, připravujeme v našem klubu opravdové lahůdky ze všech oblastí kultury. Věříme že z naší pestré nabídky si vybere opravdu každý.
Kontaktní e-mail : info@klublabe.cz

středa, 17. 8., 19: 30 h.

TEORIE TYGRA - projekce

ČR / Slovensko, 2016, 101 min
Žánr: tragikomedie
Režie: Radek Bajgar
Hudba: Jan P. Muchow
Hrají: Jiří Bartoška, Eliška Balzerová, Iva
Janžurová, Táňa Vilhelmová, Pavla Beretová,
Jiří Havelka, Jakub Kohák

Vaše e-mailová adresa byla úspěšně odhlášena z odběru aktuálního programu klubu Labe v Hořovicích. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se nashledanou v našem klubu.

Vaše e-mailová adresa byla úspěšně zaregistrována k odběru aktuálního programu klubu Labe v Hořovicích. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se nashledanou v našem klubu.

Vaše e-mailová adresa nebyla zaregistrována. Zkuste adresu zadat znovu ve správném formátu!